Hakkımızda

Hamidi Hukuk & Danışmanlık Bürosu; Kurulduğu 2008 yılından itibaren alanında öncü yaklaşım ve çözüm metotları benimseyerek sürekli kendisini geliştirmeyi ilke edinmiş,bu noktadan hareketle,sürekli yenilikçi,dinamik ve değişime açık biçimde iştigal alanında hizmetlerine devam etmiştir.

Kurucusu M.Fatih HAMİDİ, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olup İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Ekonomi Hukuku alanında lisansüstü eğitiminin ardından Doğuş Üniversitesi Özel Hukuk Yüksek Lisans programından mezun olmuştur.Mesleğin ilk yıllarından itibaren farklı iş kollarında hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetlerini sürdürmüştür.

Başta Uluslararası Lojistik, Otomotiv, Gayrimenkul, İnşaat ve Şirketler Hukuku alanları olmak üzere birçok farklı alanda gerek şahsi çalışma ve tecrübesi ile gerekse de alanında deneyimli 6 avukat, 4 takip destek ve idari çalışanı ile hizmetlerine devam etmektedir.

Hamidi Hukuk & Danışmanlık Bürosu; hukuk hizmetini mesleğin onuruna yakışır şekilde hak ve adalete hizmet etmek üzere gerçekleştirir. Müvekkilerine ihtilafların çözümüne yönelik önleyici hukuk hizmetleri olarak danışmanlık başta olmak üzere alternatif çözüm yolları da sunulmaktadır.