Avukatlarımız

Av. Mehmet Fatih HAMİDİ

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakultesi’nde ekonomi hukuku alanındaki eğitiminin ardından halen Doğuş Üniversitesi’nde Özel Hukuk alanında lisansüstü programından mezun olmuştur. Hukuk ve yönetim alanında muhtelif eğitim ve sertifikasyon programlarına katılmıştır. Ağırlıklı olarak Gayrimenkul, İnşaat ve Şirketler Hukuku alanlarında çalışmaktadır. Petrol ve otomotiv sektörlerinde iştigal eden kurumsal firmalarda yöneticilik ve danışmanlık yapmıştır. İyi derecede İngilizce ve orta derecede Arapça bilmektedir. Kurucu avukattır.

Av. Serkan PERİNCEK

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Ağırlıklı olarak İcra İflas Hukuku ve Ticaret Hukuku alanında uzmanlaşmıştır. Bu alanda birçok eğitim ve sertifika programına katılmıştır. Halen büromuzda davalar bölüm sorumlusu  ve  yönetici avukat olarak çalışmaktadır.

Av. Muhammet Hilmi KAVAK

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2012 yılında mezun olmuştur. 2012-2013 yılları arasında İstanbul barosunda avukatlık stajını tamamlayarak fiilen avukatlık yapmaya başlamış, 2015 yılı itibariyle İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesinde Özel Hukuk Yüksek Lisans Programına başlamıştır. Ağırlıklı olarak İş Hukuku, Şirketler Hukuku, Ceza Hukuku ve İcra İflas Hukuku alanlarında çalışmaktadır.

Av.Ahmed Mesud  HAMİDİ

İstanbul Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. İcra Hukuku alanında staja başladığı tarihten bu yana büromuzda çalışmaktadır. İyi derecede İngilizce bilmektedir. İş Hukuku ve İcra İflas Hukuku alanlarında çalışmaktadır.

Av.Elif MİLET AKPINAR

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2013 yılında mezun olmuştur. 2013-2014 yılları arasında İstanbul barosunda avukatlık stajını tamamlayarak fiilen avukatlık yapmaya başlamıştır. Ağırlıklı olarak İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku ve İcra İflas Hukuku alanlarında çalışmaktadır.

Stj.Av.Muhammet KÜÇÜK

Marmara Üniversitesi Lisans-2018

Av. Ayşe YILDIRIM

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve İlahiyat Fakültesi’ni Çift Anadal mezunu olarak 2015 yılında tamamlamıştır. Halen Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde İslam Hukuku yüksek lisans programına devam etmektedir. Orta derecede arapça ve ingilizce bilmektedir. Ağırlıklı olarak Ticaret Hukuku ve Bankacılık Hukuku alanında çalışmaktadır.

Ayşegül ÜNVER

İstanbul Şişli Meslek Yüksek Okulu’ndan mezun olmuştur. Ofis sekreteryası ve idari işler sorumlusudur.